Odesílatel"Slovak alarms s.r.o." <marketing@sla.sk>
Komudho@sla.sk
PředmětPitbull Alarm PRO - Inštalácia bez dotyku!
  Vitajte v Spravodaji Slovak Alarms č.15/2020

Kam sa hodí Pitbull Alarm PRO?

Najkompaktnejší samostatný zabezpečovací systém
a preto aj najjednoduchšia inštalácia. Zariadenie je navrhnuté pre nehnuteľnosti do 150 m2 a je určené na dokonalú ochranu nielen Vášho krásneho domu, ale aj malých obchodných priestorov, letných chát a ďalších vzdialených objektov, vlastnených a prenajatých bytov, alebo dokonca obytných áut. Hodí sa tiež do domácich garáží, rôznych typov úložísk (ako sú sklady), sauny a pod. Zjednodušene povedané, - zabezpečovacie zariadenie je dokonalým riešením na pokrytie všetkých vašich bezpečnostných potrieb. Okrem ochrany vášho majetku, PITBULL ALARM PRO prináša funkciu diaľkového ovládania prístupnú prostredníctvom inteligentného nástroja - ELDES Security App!

Inštalácia bez dotyku - jednoduché ako 1-2-3!

Inštalácia zabezpečovacieho systému nikdy nebola taká jednoduchá. Žiadne káble, žiadne vedenie, všetko prosté a jednoduché.
Vykonajte tieto kroky:

1. Pošlite PITBULL ALARM PRO svojmu klientovi.
2. Z telefónu zavolajte na číslo zariadenia. Práve ste sa stali hlavným správcom systému!
3. Nakonfigurujte PITBULL ALARM PRO pomocou softvéru ELDES Utility odkiaľkoľvek (aj z Vašej pohovky).

To je všetko! Zabezpečovací systém je pripravený na použitie. Zdieľajte prihlasovacie údaje so svojím klientom a zoznámte ho s rôznymi metódami ovládania systému.

Rýchly a kompaktný systém

Pitbull Alarm PRO je jedinečné zabezpečovacie riešenie v tele detektora pohybu. Okrem kompaktnej veľkosti a schopnosti rýchlej inštalácie má systém dosah bezdrôtového signálu až
do 3 km*, dva sloty pre SIM karty pre udržanie trvalej konektivity a pohybový senzor s imunitou voči malým zvieratám (do 40 kilogramov). Okrem toho je zariadenie vybavené teplotným senzorom, integrovaným mikrofónom
a záložnou batériou (s výdržou až 24 hodín), čo umožňuje systému zostať plne funkčný, ak dôjde k výpadku hlavného napájania. Naviac je možné pripojiť Pitbull Alarm Pro k pultu centralizovanej ochrany (v závislosti od umiestnenia klienta).

* na otvorenom priestranstve

Vyťažte maximum zo svojho systému

Pitbull Alarm PRO podporuje až 16 bezdrôtových zariadení: detektory požiaru a zaplavenia, kontakty dverí a okien, detektory pohybu, vnútorné a vonkajšie sirény a ďalšie zariadenia. Táto skupina príslušenstva určite uspokojí požiadavky Vášho klienta na vytvorenie najbezpečnejšieho miesta a nezostane žiadny priestor pre narušenie bezpečnosti.

Viaceré spôsoby ovládania

Existuje veľa spôsobov, ako ovládať systém ELDES. Jedinou povinnosťou je vybrať si svoj obľúbený: môže to byť aplikácia ELDES Security App, bezdrôtová kľúčenka KeyBoB, dotyková klávesnica EWKB5 alebo iné, známe spôsoby pomocou SMS alebo telefonických hovorov.

Neprajete si už dostávať tieto správy? Kliknite na odkaz odhlásiť sa.

logo